Dozownik do ręczników – najbezpieczniejszy osuszacz

Do dokładnego oczyszczenia nasze dłonie potrzebują mydła, aby je osuszyć niezbędne będą ręczniki papierowe. Najlepszym wyborem będzie dozownik do ręczników papierowych, który zapewni doskonałą higienę, komfort i świeżość nie narażając użytkowników na bakterie i wirusy.

Dozowniki do ręczników czy suszarka do rąk?

Wydawałoby się, iż suszarki do rąk są najbezpieczniejszym osuszaczem. Prawda jest zupełnie inna. Według dr Keith Red, mikrobiologa z University of Westminister –http://europeantissue.com/hygiene/studies/hand-dryingsingleuse-towels/, w gorącej suszarce panują idealne warunki dla rozwoju bakterii i wirusów. Dozowniki do ręczników nie rozpraszają tak dużej ilości niebezpiecznych mikroorganizów do środowiska jak suszarki do rąk. Niwelują ryzyko rozproszenia się bakterii i wirusów na twarze użytkowników i towarzyszące im dzieci.
Dozowniki do ręczników sprawdzą się w domach, biurach, restauracjach oraz szpitalach, w miejsca gdzie higiena stanowi prymarny czynnik w utrzymaniu jakości usług i relacji.

Dozownik klasyczne, ekskluzywne. Jaki wybrać?

Ilość wariantów dostępnych dozowników na rynku pozwala na dopasowanie dozownika do wystroju wnętrza Twojego domu, restauracji, galerii handlowej. Nasi specjaliści stworzyli kilka zestawień, które mogą Cię zainspirować – http://dozowniki.pl/inspiracje.html. Modele klasyczne świetnie spiszą się w biurowcach i szpitalach, natomiast modele ekskluzywne polecamy restauracjom. Jednakże każdy z tych dozowników idealnie wpasuje się w aranżację Twoich wnętrz.

Jak się okazuje ręczniki papierowe są najefektywniejszym sposobem osuszania dłoni, dlatego też dozownik do ręczników stanowi niezbędnik w każdej toalecie. Aby zapewnić sobie i innym użytkownikom bezpieczeństwo, komfort i świeżość skompletuj swój dozownik do ręczników z dozownikami do mydła.

Polecamy zapoznać się z artykułem, w którym piszemy o formach dozowników, które znajdują się w naszej ofercie.